Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Rozumiem

O NAS

64257_553476114677175_326904079_n
Stosujemy opakowania w których można odgrzać posiłek w mikrofalówce oraz piekarniku.
Modified Atmosphere Packaging (MAP) - Pakowanie w Modyfikowanej Atmosferze
Aby zapobiec utracie naturalnej świeżości i jakości potraw, w firma NÓŻ&WIDELEC stosuje inteligentną technologię konserwacji żywności zwaną Modified Atmosphere Packaging (MAP).
Zastosowanie naturalnych gazów, w połączeniu z odpowiednimi materiałami i urządzeniami do pakowania, pomaga utrzymać jakość potraw i przedłuża ich trwałość. Mieszanki gazów używanych do MAP składają się zazwyczaj z gazów obecnych w powietrzu, którym oddychamy, lecz w innych proporcjach - dwutlenek węgla (CO2), azot (N2) i tlen (O2). Mieszankę gazów dodaje się przed zgrzaniem tacki.
Pakowanie żywności w zmodyfikowanej atmosferze umożliwia utrzymywanie ich wysokiej jakości i wydłuża okres ich przydatności do spożycia o kilka dni, a nawet tygodni.

Nóż & Widelec Kraków - domowe potrawy nie tylko w domu

 

Czasami przychodzą takie dni, kiedy wraca się z pracy i nie ma się ochoty na gotowanie w domu? Po ciężkim dniu można nie mieć na to siły albo zwyczajnie się nie chce. A nie da się ukryć, że obiad chętnie by się zjadło. Jest idealne rozwiązanie tej sytuacji. Restauracja Nóż & Widelec Kraków mieszcząca się przy ulicy Traugutta 22 oferuje przepyszne, zdrowe i prawdziwie domowe jedzenie. To miejsce, w którym można otrzymać taki obiad domowy, jaki tylko sobie można wymarzyć. Wszystkie dania przygotowywane są z niesamowitą starannością i według tradycyjnych receptur. Nie można liczyć na to, że dostanie się tu orientalne, nieznane potrawy, które niekoniecznie muszą dobrze smakować. W tej restauracji kucharze proponują dobre, polskie jedzenie, które każdy zna i każdy lubi. To nie są dania, które zaskoczą, ale potrawy, które z pewnością będą smakowały całej rodzinie. Polski, smaczny obiad sprawdzi się w każdej sytuacji.

 

Nóż & Widelec Kraków - domowe potrawy można zamówić online

 

Kiedy po powrocie z pracy naprawdę nie ma się ochoty na gotowanie, a co więcej - na wychodzenie z domu, można zamówić doskonałe potrawy przez Internet. Wystarczy, że zajrzą Państwo na stronę internetową restauracji i wybiorą te dania, na które najbardziej mają ochotę. Miejsce Nóż & Widelec oferuje w swojej karcie potrawy obiadowe. Można zdecydować się na jedzenie przygotowane z drobiu bądź z wieprzowiny. Jeśli uwielbiają Państwo drób polecamy w szczególności kotlet drobiowy devolay z pieczarkami i serem żółtym. Z dań z wieprzowiny warto spróbować wiejskiego kotleta. Ponadto, przez Internet można zamówić inne dania takie, jak: placki ziemniaczane po zbójnicku, pierogi z mięsem czy też gulasz węgierski. Do każdego dnia można wybrać dodatki: frytki, ziemniaki, ryż i wiele innych. Jeśli więc mają Państwo ochotę spróbować tych pysznych dań obiadowych, wszystkie można zamówić online.

Facebook

Nóż & Widelec Kraków

strony www